Ze San Francisca do Niagara Falls

Domů Fóra Cestování Ze San Francisca do Niagara Falls

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel xheretic a poslední změna proběhla před 8 roky, 1 měsícem.
Zobrazeny 2 příspěvky - 1 až 2 (z 2 celkem)
 • Autor
  Příspěvky
 • #4056 Odpovědět
  Roman
  Správce

  San Francisco byla naše poslední zastávka na jihozápadě USA. Druhá polovinu naší cesty po Americe se bude odehrávat na severovýchodě…
  [Plné znění článku: Ze San Francisca do Niagara Falls]

  #20864 Odpovědět
  xheretic
  Host

  Jak píšete o tom rozlišování keditní/debetní karty.
  Do USA se chystáme poprvé teď od června na cca 2 měsíce, ale o kartách jsem nastudoval to, že např. při půjčení toho auta, se Vám peníze při použití DEBETNÍ karty nestrhnou okamžitě, ani za cca 1 či 2 dny jako u nás, ale prostě to cílovou částku si ZABLOKUJÍ, např. 20 000,-kč + 4 000,-kč kdyby s autem nebylo něco v pořádku a „fyzicky“ se ty peníze strhnou AŽ po vypršení toho pronájmu…takže to z jejich strany celkem chápu.
  Můžete jim celkem pravdivě na přepážce půčovny tvrdit, že na účtu máte třeba půl mega, ale co oni ví co provedete během měsíce…třeba se zraníte a v nemocnici se i spojištěním vše platí hotově na místě, a ta půčovna už by pak neměla z čeho strhnout peníze. Nebo vše prohrajete ve Vegas atd… 🙂
  Když se ale dostanete s KREDITNÍ kartou do mínusu, i tak si to ta půjčovna může strhnout a Vy pak si ten dluh už řešíte s bankou.

Zobrazeny 2 příspěvky - 1 až 2 (z 2 celkem)
Odpověď na: Ze San Francisca do Niagara Falls
Vaše informace: