San Diego County Sheriff’s Museum

autor | 17.5.2014

Sheriff MuseumSheriff’s Museum se zabývá historií oddělení šerifa v okrese San Diego. Oddělení vzniklo v roce 1850 a funguje do současnosti. Muzeum obsahuje velké množství exponátů – auta, motorky, zbraně, sledovací zařízení, vězeňské buňky, spisy, ukázky vyšetřování, komunikační prostředky. Na své si přijdou všechny věkové skupiny.

Muzeum má dvě patra, v přízemí jsou již zmiňované předměty, v prvním patře naleznete soudní síň, historii všech šerifů tohoto okresu (bylo jich 29) a také pietní místo policistů zesnulých během služby.

Muzeum slouží také jako interaktivní expozice, můžete se nechat zavřít do cely používané v minulosti, nebo té současné. Vyfotit se můžete při rekognici (rozpoznávání pachatelů svědky postavených u zdi s čísly) nebo při identifikaci (kdy se podezřelý fotí ze všech úhlů s identifikačním číslem). Samozřejmostí je i fotka v policejním autě, na motorce nebo ve vrtulníku.

Muzeum se nám velice líbilo. Provázel nás nejspíše bývalý policista, vyprávěl nám jaké zbraně se k čemu používají, vyfotil nás v cele a celkově se nám snažil přiblížit policejní život. Moc milý pán. Muzeum vřele doporučujeme. Muzeum je zadarmo, i když v tomto případě bychom se nebránili zaplatit, expozice je opravdu bohatá a stojí za vidění.

Adresa:  2384 San Diego Ave, San Diego
Otevírací doba: ST – NE 12:00 – 18:00
Odkaz: www.sheriffsmuseum.org

Tipy pro Vás – San Diego

  • Groupon – obdoba českých slevových portálů, stovky a tisíce slev a slevových kupónů na jídlo, ubytování, nákupy, zdraví, služby, zábavu i turistiku. Kamkoliv půjdete, zkuste si nejprve na Grouponu najít slevový kupón.
  • TrustedTours.com – množství zájezdů, projížděk a vstupenek na atrakce v San Diegu se slevou
  • Go Card San Diego – kombinovaná vstupenka na atrakce, do muzeí a na výlety, na výběr ze 44 položek (např. LEGOLAND, San Diego Zoo, Safari, lodní plavby, letadlová loď Midway a mnoho dalších), sleva až 55%
  • HotelsCombined.com – ubytování v San Diegu, srovnává ceny z více ubytovacích portálů
  • další ubytování hledejte na portálech Booking.com, Hotels.com či Expedia.com
  • Levné letenky hledejte na portálu Pelikán.cz

 

Domů Fóra San Diego County Sheriff’s Museum

  • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Nina a poslední změna proběhla před 4 roky, 3 měsíci.
Odpověď na: San Diego County Sheriff’s Museum
Vaše informace: