Au-pair Vendula v USA

Úvodní stránka Fóra Vaše příběhy Au-pair Vendula v USA

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Klement a poslední změna proběhla před 3 roky, 7 měsíci.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #10123 odpověď
  Roman
  Roman
  Správce

  Další příběh české au-pair v USA Venduly, která vystřídala během 2 let několik adres – Boston, Los Angeles, Las Vegas, Miami, Orlando a New York. Psal
  [Plné znění článku: Au-pair Vendula v USA]

  #16559 odpověď
  Profilový obrázek
  studium v usa

  Pěkné shrnutí pobytu v USA a Anglie určitě taky nezklame. 🙂 Jen by mě zajímalo, jestli chcete zlepšovat angličtinu nebo se v UK plánujete učit ještě jiný jazyk?

  #20716 odpověď
  Profilový obrázek
  Drahomíra

  Moc hezký článek, který se četl jedním dechem. Uplně Vám závidím tolik zážitků a to že se v cizině domluvíte. Já neumím žádný jazyk a mám moc práce s dětmi, než abych se ho naučila a mohla si jen tak odcestovat. Každopádně Vám držím palce, ať je na vašich cestách vše dobré. 🙂

  #20717 odpověď
  Profilový obrázek
  Klement

  Studovat, nebo pracovat v zahraničí je dost o hubu. Hlavně v USA, kde je taková kriminalita. Pojištění sice může pomoct, ale rozhodně Vás nezachrání, pokud Vás někde někdo zapíchne. Navíc Vám věci většinou proplácí až dodatečně, takže na některé lékařské úkony zrovna nemusíte mít v danou chvíli finance a jste pak v háji.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (celkem z 4)
Odpověď na: Au-pair Vendula v USA
Osobní informace: