Au-pair Vendula v USA

Domů Fóra Vaše příběhy Au-pair Vendula v USA

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Klement a poslední změna proběhla před 8 roky, 2 měsíci.
Zobrazeny 4 příspěvky - 1 až 4 (z 4 celkem)
 • Autor
  Příspěvky
 • #10123 Odpovědět
  Roman
  Správce

  Další příběh české au-pair v USA Venduly, která vystřídala během 2 let několik adres – Boston, Los Angeles, Las Vegas, Miami, Orlando a New York. Psal
  [Plné znění článku: Au-pair Vendula v USA]

  #16559 Odpovědět
  studium v usa
  Host

  Pěkné shrnutí pobytu v USA a Anglie určitě taky nezklame. 🙂 Jen by mě zajímalo, jestli chcete zlepšovat angličtinu nebo se v UK plánujete učit ještě jiný jazyk?

  #20716 Odpovědět
  Drahomíra
  Host

  Moc hezký článek, který se četl jedním dechem. Uplně Vám závidím tolik zážitků a to že se v cizině domluvíte. Já neumím žádný jazyk a mám moc práce s dětmi, než abych se ho naučila a mohla si jen tak odcestovat. Každopádně Vám držím palce, ať je na vašich cestách vše dobré. 🙂

  #20717 Odpovědět
  Klement
  Host

  Studovat, nebo pracovat v zahraničí je dost o hubu. Hlavně v USA, kde je taková kriminalita. Pojištění sice může pomoct, ale rozhodně Vás nezachrání, pokud Vás někde někdo zapíchne. Navíc Vám věci většinou proplácí až dodatečně, takže na některé lékařské úkony zrovna nemusíte mít v danou chvíli finance a jste pak v háji.

Zobrazeny 4 příspěvky - 1 až 4 (z 4 celkem)
Odpověď na: Au-pair Vendula v USA
Vaše informace: