Toronto Kanada

Domů Fóra Státy, města a místa Kanada Toronto Kanada

 • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Nina a poslední změna proběhla před 2 týdny, 2 dny.
Zobrazeny 4 příspěvky - 1 až 4 (z 4 celkem)
 • Autor
  Příspěvky
 • #4574 Odpovědět
  Nina
  Moderátor

  Udělali jsme si krátký výlet ke kanadským sousedům. Náš hlavní cíl bylo město Toronto, vzdálené jen 2 hodiny autem od Niagara Fall. Ubytování jsme měl
  [Plné znění článku: Toronto Kanada]

  #12784 Odpovědět
  Milan
  Host

  Wow tak sem našel konečně nějaké info o Torontě kam se chystám.Chtěl bych ject letos v září asi na 8 dní a z toho odject z Toronta k Niagárům..Sbírám na netu rúzné info .Jak se k Niagárum dostat ad..Moc hezké fotky jste sem dali.Akorát moc nechápu taková rozhodnutí jako na CN věž nejdem je to moc drahý..To je jako nevidět v Praze Karlův most..vstup do Hokejové haly za 17 CAD se vám taky zdál moc a přitom si necháte zbytečně dát klidně 100 CAD pokutu za parkování…Snad se mi poštěstí a po lonském Chicagu a předlonském NY letos Toronto navštívím.

  #13714 Odpovědět
  Lukas
  Host

  Díky moc za přínosné informace a tipy!
  Nocujeme v Altooně a ráno se chystáme na vodopády a do Toronta. Tak na poslední chvíli sbírám info 🙂

  Předchozímu pisateli Milanovi – Karlův most je pořád zdarma… Plně rozumím pisatele – po týdnu v NY a Washingtonu, kdy se náš výlet s manželkou vyšplhal na >100 000CZK už přemýšlíme zda je daná atrakce nutná či ne.

  #16981 Odpovědět
  Martin
  Host

  Zdravím,
  pouze bych dodal, jelikož jsem Toronto navštívil již 4x, je dobré mnohdy oželet nějaký ten peníz a vidět to, co už vidět jindy nemusíte. Proto považuji za chybu nenavštívit nejvyšší patra CN Toweru. Karlův most i Niagary jsou zdarma a obé je famózní zážitek, ale Karlštejn taky a zaplatíte za něj. V muzeu železnice je také hezky, ale je dobré navštívit i místní minipivovar, kterému pomáhal vzniknout náš krajan. Také doporučuji delší procházku po bulváru Bloor, tam se pozná pulsující život města. Nu a spousta dalšího….

Zobrazeny 4 příspěvky - 1 až 4 (z 4 celkem)
Odpověď na: Toronto Kanada
Vaše informace: