Návštěva USA po omezenou dobu

Úvodní stránka Fóra Cestování Návštěva USA po omezenou dobu

Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Filip a poslední změna proběhla před 6 měsíci, 1 týdnem.

Prohlížíte 1 příspěvek (celkem z 1)
 • Autor
  Příspěvky
 • #34608 odpověď
  Profilový obrázek
  Filip

  Dobrý den,

  hrozně rád bych navštívil USA. Lákají mě země hlavně Miami, Los Angeles nebo San Francisko. Kdybych si měl z těchto volit, asi bych zvolil Los Angeles.

  Co je ale problém je to, že na cestování jsem sám a celkem jsem omezený. V práci si v kuse můžu vzít maximálně dva týdny. což je dle některých na USA dost málo, ale primárně bych byl v jednom městě, které bych poznával v rámci možností.

  Dalším problémem je to, že je mi 23 let, takže s půjčením auta při tak nízkém věku je v USA prý problém a hlavní je to, že neřídim ani u nás, natož abych řídil v USA, řidičák ale mám, ale prostě neřídím, nepotřebuji to, všude se dostanu během pár minut MHD bez kolon.

  Letět do USA a nepůjčit si auto je prý téměř nemožné, ale přeci v USA taky existuje nějaké MHD, veřejná doprava, ne? Vůbec nemám zkušenosti, budu rád, pokud se někdo zkušený najde a poradí, zda taková cesta má vůbec smysl a případně i do jakého města.

Prohlížíte 1 příspěvek (celkem z 1)
Odpověď na: Návštěva USA po omezenou dobu
Osobní informace: